ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 19-11-2022 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | 0 - 6 | |
3 | 27-11-2022 | 15:00 | Ανάβρας | Αετός Αετολόφου | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 3 - 1 | |
4 | 03-12-2022 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Δόξα Ομορφοχωρίου | 0 - 3 | |
5 | 10-12-2022 | 15:00 | Καλοχωρίου | Αναγέννηση Καλοχωρίου | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 6 - 0 | |
6 | 18-12-2022 | 14:30 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Προοδευτική Ανάβρας | 3 - 0 | |
7 | 08-01-2023 | 15:00 | Αμυγδαλής | Δόξα Αμυγδαλής | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 1 | |
8 | 14-01-2023 | 15:00 | Ναρθακίου | ΑΟ Ναρθακίου | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 0 | |
9 | 21-01-2023 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Θύελλα Βασιλή | 0 - 1 | |
10 | 29-01-2023 | 15:00 | Διλόφου Λάρισας | Μυραϊκός | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 3 - 2 | |
11 | 04-02-2023 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Αναγέννηση Δ.Αρμενίου | 0 - 4 | |
13 | 19-02-2023 | 15:00 | Μαρμαρίνης | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 5 - 1 | |
14 | 04-03-2023 | 15:30 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Αετός Αετολόφου | 0 - 7 | |
15 | 12-03-2023 | 15:30 | Ομορφοχωρίου | Δόξα Ομορφοχωρίου | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 1 | |
16 | 18-03-2023 | 16:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Αναγέννηση Καλοχωρίου | 0 - 1 | |
17 | 02-04-2023 | 17:00 | ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ | Προοδευτική Ανάβρας | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 0 - 3 | |
18 | 08-04-2023 | 17:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Δόξα Αμυγδαλής | 1 - 4 | |
19 | 22-04-2023 | 17:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | ΑΟ Ναρθακίου | 0 - 4 | |
20 | 29-04-2023 | 17:00 | Βασιλή Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 4 - 1 | |
21 | 07-05-2023 | 17:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Μυραϊκός | 0 - 2 | |
22 | 13-05-2023 | 17:00 | Μελίας | Αναγέννηση Δ.Αρμενίου | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 0 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΛΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1999 | ||||
ΠΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ | ΔΡΟΣΟΣ | 2006 | ||||
ΣΦΕΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΣ | 1980 | ||||
ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1983 | ||||
ΧΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | 1989 |