ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 04-11-2023 | 15:00 | Γλαύκης | Δάφνη Γλαύκης | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 4 - 4 | |
2 | 12-11-2023 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Αναγέννηση Καλοχωρίου | 1 - 1 | |
3 | 19-11-2023 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Σ.Φ. Λάρισα '88 | 1 - 5 | |
4 | 26-11-2023 | 15:00 | Χαλκιάδων | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 4 - 1 | |
5 | 02-12-2023 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Μυραϊκός | 1 - 0 | |
6 | 10-12-2023 | 15:00 | Στομίου | Θερμαϊκός Στομίου | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 3 | |
7 | 16-12-2023 | 15:00 | Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") | Θύελλα Ελάτειας | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 1 | |
8 | 07-01-2024 | 12:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Α.Ε Δόξα Ραχούλας | 3 - 3 | |
10 | 28-01-2024 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Δόξα Αμυγδαλής | 1 - 1 | |
11 | 25-02-2024 | 11:00 | Ομορφοχωρίου | Δόξα Ομορφοχωρίου | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 1 | |
12 | 11-02-2024 | 15:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Δάφνη Γλαύκης | 2 - 3 | |
13 | 17-02-2024 | 15:30 | Καλοχωρίου | Αναγέννηση Καλοχωρίου | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 5 - 0 | |
14 | 02-03-2024 | 15:30 | Ανθούπολης | Σ.Φ. Λάρισα '88 | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 5 | |
15 | 10-03-2024 | 15:30 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | 1 - 4 | |
16 | 20-04-2024 | 17:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Μυραϊκός | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 1 - 1 | |
17 | 30-03-2024 | 16:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Θερμαϊκός Στομίου | 1 - 1 | |
18 | 06-04-2024 | 16:30 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Θύελλα Ελάτειας | 1 - 8 | |
19 | 14-04-2024 | 16:30 | Ραχούλας | Α.Ε Δόξα Ραχούλας | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | 2 - 1 | |
21 | 11-05-2024 | 17:00 | Αμυγδαλής | Δόξα Αμυγδαλής | - | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | |
22 | 19-05-2024 | 17:00 | Παραποτάμου | Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων | - | Δόξα Ομορφοχωρίου | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΛΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1999 | ||||
ΠΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ | ΔΡΟΣΟΣ | 2006 | ||||
ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1983 |