ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 03-10-2021 | 16:30 | Αργυροπουλίου | Δόξα Αργυροπουλίου | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 1 - 2 | |
2 | 09-10-2021 | 16:30 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΑΣ Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" | 3 - 0 | |
3 | 17-10-2021 | 16:00 | Γόννων | Όλυμπος Γόννων | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 1 - 3 | |
4 | 23-10-2021 | 16:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | 4 - 0 | |
5 | 31-10-2021 | 15:00 | Νέας Πολιτείας | Αστραπή Νέας Πολιτείας | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 1 - 1 | |
6 | 06-11-2021 | 15:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Δαμασιακός | 4 - 2 | |
7 | 14-11-2021 | 15:00 | Δασοχωρίου | Σμόλικας Φαλάνης | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 1 - 2 | |
8 | 20-11-2021 | 15:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | ΑΟ Μαυροβουνίου | 1 - 1 | |
9 | 28-11-2021 | 15:00 | Ανάβρας | Δωτιέας Αγιάς | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 3 - 2 | |
10 | 21-12-2021 | 15:00 | Ζαππείου | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Δήμητρα Γιάννουλης | 1 - 1 | |
11 | 12-12-2021 | 15:00 | Ζαππείου | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Δόξα Βλαχογιαννίου | 2 - 1 | |
12 | 18-12-2021 | 15:00 | Ροδιάς | Αμπελωνιακός | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 0 - 4 | |
13 | 23-01-2022 | 15:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Ολυμπιακός Αμπελιάς | 1 - 0 | |
14 | 29-01-2022 | 15:00 | Φαλάνης | Φαλανιακός | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 7 - 1 | |
15 | 06-02-2022 | 15:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Οικονόμος Τσαριτσάνης | 1 - 1 | |
16 | 12-02-2022 | 15:00 | Κιλελέρ (Κυψέλης) | ΑΕ Κιλελέρ | - | Παναγροτικός Νίκαιας | 2 - 0 | |
17 | 20-02-2022 | 15:00 | Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | Παναγροτικός Νίκαιας | - | Αχιλλέας Φαρσάλων | 1 - 1 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1997 | ||||
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1996 | ||||
ΓΚΟΥΤΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΑΣΤΕΡΙΟΣ | 2003 | ||||
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 1995 | ||||
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1995 | ||||
ΜΑΝΑΚΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1995 | ||||
ΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1989 | ||||
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | 1996 | ||||
ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | 1985 |