ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08-11-2020 | 15:00 | Κρήνης | Δόξα Υπέρειας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
2 | 10-10-2020 | 16:30 | Ακύρωση | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | ΑΕ Βουναίνων | 3 - 0 | |
3 | 17-10-2020 | 16:00 | Αγίων Αναργύρων | Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | 1 - 3 | |
4 | 24-10-2020 | 16:00 | Μάνδρας | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | ΑΟ Ελευθερών | 0 - 4 | |
5 | 01-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | ΑΟ Ναρθακίου | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
6 | 15-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
7 | 21-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Αναγέννηση Φαρσάλων | - | |
8 | - | - | - | Πελασγιώτις Λάρισας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
9 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ανθούπολη | - | |
10 | - | - | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
11 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Δόξα Ραχούλας | - | |
12 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Δόξα Υπέρειας | - | |
13 | - | - | - | ΑΕ Βουναίνων | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
14 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων | - | |
15 | - | - | - | ΑΟ Ελευθερών | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
16 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | ΑΟ Ναρθακίου | - | |
17 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | - | |
18 | - | - | - | Αναγέννηση Φαρσάλων | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
19 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Πελασγιώτις Λάρισας | - | |
20 | - | - | - | Ανθούπολη | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
21 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
22 | - | - | - | Δόξα Ραχούλας | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΕΥΘΥΜΙΟΣ | 1989 | ||||
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1989 | ||||
ΜΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ | ΚΟΣΤΑ | 1996 | ||||
ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1995 | ||||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1990 | ||||
ΡΑΙΔΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1978 | ||||
ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΘΩΜΑΣ | 1981 | ||||
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | - | ||||
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΠΑΥΛΟΣ | 1991 | ||||
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΑΝΤΕΛΗΣ | 1980 |