ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 05-10-2019 | 16:30 | Δεν Διεξάγεται | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | 3 - 0 | |
2 | 13-10-2019 | 16:30 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 1 | |
3 | 19-10-2019 | 16:30 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ροδιακός | 0 - 0 | |
4 | 02-11-2019 | 15:30 | Δασοχωρίου | Ατρόμητος Δασοχωρίου | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 0 - 2 | |
5 | 09-11-2019 | 15:00 | Συκέας | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 0 - 3 | |
6 | 17-11-2019 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 5 - 3 | |
7 | 30-11-2019 | 15:00 | Πλατανουλίων | Ηρακλής Πλατανουλίων | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 3 - 0 | |
8 | 08-12-2019 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Όλυμπος Καρυάς | 3 - 2 | |
9 | 11-01-2020 | 15:30 | Συκέας | ΑΟ Συκέας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 1 - 1 | |
10 | 18-01-2020 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Μαρίνος Αντύπας | 5 - 1 | |
11 | 26-01-2020 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Μύτικας Καλυβίων | 3 - 1 | |
12 | 02-02-2020 | 15:00 | Δεν Διεξάγεται | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 0 - 3 | |
13 | 09-02-2020 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 1 - 2 | |
14 | 16-02-2020 | 15:00 | Αμπελώνος | Ροδιακός | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 1 - 1 | |
15 | 07-03-2020 | 15:30 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ατρόμητος Δασοχωρίου | 1 - 1 | |
16 | - | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | ||
17 | - | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | ||
18 | - | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Ηρακλής Πλατανουλίων | - | ||
19 | - | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | ||
20 | - | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | ΑΟ Συκέας | - | ||
21 | - | Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | Μαρίνος Αντύπας | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | ||
22 | - | Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 2002 | ||||
ΚΟΤΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1999 | ||||
ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1980 | ||||
ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΣ | 1996 | ||||
ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | ΘΩΜΑΣ | 1991 | ||||
ΛΙΟΥΡΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ | ΘΩΜΑΣ | 1994 | ||||
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 1994 | ||||
ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1995 | ||||
ΡΑΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1982 | ||||
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | 1992 | ||||
ΤΣΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | 1994 | ||||
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ | 1992 |