ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 04-10-2020 | 17:00 | Ακύρωση | ΑΕ Βουναίνων | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 0 - 3 | |
2 | 10-10-2020 | 16:30 | Κουτσοχέρου | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων | 2 - 1 | |
3 | 17-10-2020 | 16:00 | Ελευθερών | ΑΟ Ελευθερών | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | 3 - 1 | |
4 | 24-10-2020 | 16:00 | Κουτσοχέρου | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | ΑΟ Ναρθακίου | 2 - 2 | |
5 | 01-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | - | |
6 | 15-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Αναγέννηση Φαρσάλων | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
7 | 21-11-2020 | 15:00 | Αναβάλλεται | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | Πελασγιώτις Λάρισας | - | |
8 | - | - | - | Ανθούπολη | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
9 | - | - | - | Δόξα Ραχούλας | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
10 | - | - | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | |
11 | - | - | - | Δόξα Υπέρειας | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
12 | - | - | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | ΑΕ Βουναίνων | - | |
13 | - | - | - | Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
14 | - | - | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | ΑΟ Ελευθερών | - | |
15 | - | - | - | ΑΟ Ναρθακίου | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
16 | - | - | - | Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
17 | - | - | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | Αναγέννηση Φαρσάλων | - | |
18 | - | - | - | Πελασγιώτις Λάρισας | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
19 | - | - | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | Ανθούπολη | - | |
20 | - | - | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | Δόξα Ραχούλας | - | |
21 | - | - | - | ΑΕ Μάνδρας 2016 | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | |
22 | - | - | - | Φορτούνα Κουτσοχέρου | - | Δόξα Υπέρειας | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΜΑΜΑΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1981 | ||||
ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | 2000 | ||||
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ | 1978 | ||||
ΠΑΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1987 | ||||
ΣΑΛΟΚΑΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ | ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | 1986 | ||||
ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ | ΛΑΜΠΡΟΣ | 1994 | ||||
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1981 |