ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08-10-2019 | 16:30 | Καλυβίων | Μύτικας Καλυβίων | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 2 - 1 | |
2 | 13-10-2019 | 16:30 | Δεν Διεξάγεται | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | 3 - 0 | |
3 | 19-10-2019 | 16:30 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 2 | |
4 | 03-11-2019 | 11:00 | Αμπελώνος | Ροδιακός | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 2 - 1 | |
5 | 09-11-2019 | 15:00 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ατρόμητος Δασοχωρίου | 0 - 1 | |
6 | 17-11-2019 | 15:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 5 - 3 | |
7 | 30-11-2019 | 15:00 | Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 5 - 2 | |
8 | 08-12-2019 | 15:00 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ηρακλής Πλατανουλίων | 2 - 2 | |
9 | 22-12-2019 | 15:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 1 - 4 | |
10 | 18-01-2020 | 15:00 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | ΑΟ Συκέας | 2 - 0 | |
11 | 26-01-2020 | 15:00 | Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | Μαρίνος Αντύπας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 0 - 1 | |
12 | 02-02-2020 | 15:00 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Μύτικας Καλυβίων | 4 - 0 | |
13 | 09-02-2020 | 11:00 | Δεν Διεξάγεται | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 0 - 3 | |
14 | 15-02-2020 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | 0 - 2 | |
15 | 07-03-2020 | 15:30 | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Ροδιακός | 3 - 1 | |
16 | - | Δασοχωρίου | Ατρόμητος Δασοχωρίου | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | ||
17 | - | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | ||
18 | - | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου | - | ||
19 | - | Πλατανουλίων | Ηρακλής Πλατανουλίων | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | ||
20 | - | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Όλυμπος Καρυάς | - | ||
21 | - | Συκέας | ΑΟ Συκέας | - | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | ||
22 | - | Στεφανοβούνου | Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση | - | Μαρίνος Αντύπας | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΓΟΥΓΟΥΛΟΥΛΗΣ ΘΕΜΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | 1983 | ||||
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1994 | ||||
ΚΑΚΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ | 1987 | ||||
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1991 | ||||
ΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΩΝ/ΝΟΣ | 1981 | ||||
ΣΑΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1991 |