A1 Κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Προοδευτική Βερδικούσσας 9 4 9 3 0 1 11 2 3 0 0 11 0 0 0 1 0 2 0
2 Δόξα Βαλανίδας 7 4 3 2 1 1 10 7 1 1 0 5 3 1 0 1 5 4 0
3 Λαρισαϊκός 7 3 3 2 1 0 4 1 1 1 0 3 1 1 0 0 1 0 0
4 Ιπποκράτης 6 4 0 2 0 2 4 4 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 0
5 Ροδιακός 6 4 1 1 3 0 10 9 1 1 0 6 5 0 2 0 4 4 0
6 Ατρόμητος Δασοχωρίου 5 4 0 1 2 1 10 10 0 1 0 3 3 1 1 1 7 7 0
7 Κεραυνός Δένδρων 5 4 0 1 2 1 7 7 1 1 0 5 3 0 1 1 2 4 0
8 Κεραυνός Δρυμού 5 4 0 1 2 1 5 5 1 0 0 3 2 0 2 1 2 3 0
9 Ακαδημία Τυρνάβου 4 4 -5 1 1 2 7 12 1 0 1 3 3 0 1 1 4 9 0
10 Νεάπολη Λάρισας 4 3 -1 1 1 1 4 5 1 1 0 4 1 0 0 1 0 4 0
11 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 4 -3 0 2 2 6 9 0 1 1 2 4 0 1 1 4 5 0
12 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 4 -7 0 1 3 3 10 0 1 1 2 4 0 0 2 1 6 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας 03/10 17:00 Νεάπολη Λάρισας 1 - 1 Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" 03/10 17:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 0 Ιπποκράτης
διαιτητές Πλατανουλίων 03/10 17:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 1 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 03/10 17:00 Λαρισαϊκός 1 - 1 Ροδιακός
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης 03/10 17:00 Δόξα Βαλανίδας 2 - 2 Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Τυρνάβου 04/10 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" 10/10 16:30 Προοδευτική Βερδικούσσας 4 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Δένδρων 10/10 16:30 Κεραυνός Δένδρων 3 - 1 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 10/10 16:30 Ιπποκράτης 0 - 1 Λαρισαϊκός
διαιτητές Δρυμού 10/10 16:30 Κεραυνός Δρυμού 3 - 2 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ροδιάς 10/10 16:30 Ροδιακός 4 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 10/10 16:30 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 2 - 4 Ατρόμητος Δασοχωρίου

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας 18/10 16:00 Νεάπολη Λάρισας 3 - 0 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 18/10 16:00 Λαρισαϊκός 2 - 0 Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης 18/10 16:00 Δόξα Βαλανίδας 3 - 1 Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Τυρνάβου 18/10 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 1 Ιπποκράτης
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας 18/10 16:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού 0 - 0 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Δασοχωρίου 18/10 16:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου 3 - 3 Ροδιακός

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται 25/10 15:00 Λαρισαϊκός - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Πλατανουλίων 25/10 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων 1 - 3 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" 25/10 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας 5 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δένδρων 25/10 15:00 Κεραυνός Δένδρων 2 - 2 Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 25/10 15:00 Ιπποκράτης 3 - 1 Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Ροδιάς 25/10 15:00 Ροδιακός 2 - 1 Κεραυνός Δρυμού

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 15:00 Νεάπολη Λάρισας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Λαρισαϊκός
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 15:00 Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 15:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 15:00 Ροδιακός - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 15:00 Κεραυνός Δρυμού - Ιπποκράτης

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται 07/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αναβάλλεται 07/11 15:00 Δόξα Βαλανίδας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Αναβάλλεται 07/11 15:00 Λαρισαϊκός - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Αναβάλλεται 07/11 15:00 Ηρακλής Πλατανουλίων - Ροδιακός
διαιτητές Αναβάλλεται 07/11 15:00 Προοδευτική Βερδικούσσας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Αναβάλλεται 07/11 15:00 Κεραυνός Δένδρων - Ιπποκράτης

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται 22/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Αναβάλλεται 22/11 15:00 Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αναβάλλεται 22/11 15:00 Ροδιακός - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Αναβάλλεται 22/11 15:00 Κεραυνός Δρυμού - Λαρισαϊκός
διαιτητές Αναβάλλεται 22/11 15:00 Ιπποκράτης - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Αναβάλλεται 22/11 15:00 Κεραυνός Δένδρων - Προοδευτική Βερδικούσσας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ροδιακός
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Ιπποκράτης
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Προοδευτική Βερδικούσσας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Νεάπολη Λάρισας - Ροδιακός
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Ιπποκράτης - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Λαρισαϊκός

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Ιπποκράτης
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Λαρισαϊκός

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Ιπποκράτης - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Ροδιακός
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Ακαδημία Τυρνάβου

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Ιπποκράτης - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Λαρισαϊκός
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ακαδημία Τυρνάβου

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Νεάπολη Λάρισας - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Ιπποκράτης
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ροδιακός
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Αναγέννηση Ευαγγελισμού

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Ιπποκράτης - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Ατρόμητος Δασοχωρίου

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Νεάπολη Λάρισας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ιπποκράτης
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Ροδιακός

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Ροδιακός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Ιπποκράτης - Κεραυνός Δρυμού

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Νεάπολη Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Λαρισαϊκός
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Ιπποκράτης - Κεραυνός Δένδρων

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Ροδιακός
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Ιπποκράτης
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Κεραυνός Δένδρων

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Νεάπολη Λάρισας - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Ιπποκράτης - Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Λαρισαϊκός
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Ηρακλής Πλατανουλίων

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Ιπποκράτης
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Βοηθ. Γιάννουλης - - Δόξα Βαλανίδας - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Νεάπολη Λάρισας

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Νεάπολη Λάρισας - Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Ιπποκράτης - Ροδιακός
διαιτητές Δένδρων - - Κεραυνός Δένδρων - Ατρόμητος Δασοχωρίου
διαιτητές Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" - - Προοδευτική Βερδικούσσας - Αναγέννηση Ευαγγελισμού
διαιτητές Πλατανουλίων - - Ηρακλής Πλατανουλίων - Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Δόξα Βαλανίδας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας - - Νεάπολη Λάρισας - Ιπποκράτης
διαιτητές Δρυμού - - Κεραυνός Δρυμού - Κεραυνός Δένδρων
διαιτητές Ροδιάς - - Ροδιακός - Προοδευτική Βερδικούσσας
διαιτητές Δασοχωρίου - - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ευαγγελισμού Ελασσόνας - - Αναγέννηση Ευαγγελισμού - Λαρισαϊκός
διαιτητές Τυρνάβου - - Ακαδημία Τυρνάβου - Δόξα Βαλανίδας

To Top