A1 Κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 46 21 24 14 4 3 54 30 9 1 0 29 11 5 3 3 25 19 0
2 Ολυμπιακός Αμπελιάς 44 21 30 13 5 3 47 17 9 2 0 32 6 4 3 3 15 11 0
3 ΑΕ Βουναίνων 41 21 22 11 8 2 39 17 5 4 1 11 6 6 4 1 28 11 0
4 ΑΟ Μαυροβουνίου 41 21 15 13 2 6 32 17 7 1 2 17 7 6 1 4 15 10 0
5 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 37 21 17 10 7 4 34 17 5 2 4 17 13 5 5 0 17 4 0
6 Αστήρ Μελισσοχωρίου 33 21 5 10 3 8 27 22 7 1 3 16 9 3 2 5 11 13 0
7 Προοδευτική Ανάβρας 33 21 5 9 6 6 33 28 7 2 1 23 9 2 4 5 10 19 0
8 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 30 21 -2 9 3 9 34 36 7 1 3 22 13 2 2 6 12 23 0
9 ΑΟ Ελευθερών 29 21 -1 8 5 8 23 24 2 4 4 6 10 6 1 4 17 14 0
10 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 28 21 -3 8 4 9 38 41 4 3 4 20 18 4 1 5 18 23 0
11 Δήμητρα Γιάννουλης 25 21 -9 7 4 10 18 27 3 3 5 8 12 4 1 5 10 15 0
12 Αστραπή Ν. Πολιτείας 23 21 -3 6 5 10 28 31 3 2 5 15 16 3 3 5 13 15 0
13 Παναγροτικός Νίκαιας 20 21 -18 6 2 13 20 38 1 1 8 8 23 5 1 5 12 15 0
14 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 19 21 -27 6 1 14 20 47 3 1 7 10 26 3 0 7 10 21 0
15 Νεάπολη Λάρισας 16 21 -22 4 4 13 20 42 4 2 4 13 19 0 2 9 7 23 0
16 Ελπίς Μεσοχωρίου 6 21 -33 1 3 17 15 48 1 3 7 12 25 0 0 10 3 23 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δένδρων 22/09 16:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 22/09 16:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 22/09 16:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 1 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Μαυροβουνίου 22/09 16:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μελισσοχωρίου 22/09 16:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας 22/09 16:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 22/09 16:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 4 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βουναίνων 22/09 16:00 ΑΕ Βουναίνων 2 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 30/09 16:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 30/09 16:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 5 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αβέρωφ 30/09 16:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Ανάβρας 30/09 16:00 Προοδευτική Ανάβρας 3 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ελευθερών 30/09 16:00 ΑΟ Ελευθερών 2 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 30/09 16:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 3 - 4 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Νεάπολης Β' 30/09 16:00 Νεάπολη Λάρισας 3 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 30/09 16:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 3 ΑΕ Βουναίνων

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 06/10 15:30 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μαυροβουνίου 06/10 15:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 06/10 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Νέας Πολιτείας 06/10 15:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 06/10 15:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 - 1 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 06/10 15:30 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βουναίνων 06/10 15:30 ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Νεάπολης Β' 06/10 15:30 Νεάπολη Λάρισας 0 - 3 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 14/10 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 2 - 2 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μαυροβουνίου 14/10 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 4 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 14/10 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 14/10 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 14/10 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Αβέρωφ 14/10 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Ανάβρας 14/10 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 2 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ελευθερών 14/10 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 20/10 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας 20/10 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 20/10 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 20/10 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βουναίνων 20/10 15:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 20/10 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Νεάπολης Β' 20/10 15:00 Νεάπολη Λάρισας 2 - 1 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Ελευθερών 20/10 15:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 03/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 3 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Μελισσοχωρίου 03/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μαυροβουνίου 03/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 4 - 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 03/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 5 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 03/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 03/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αβέρωφ 03/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - 1 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Ανάβρας 03/11 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 1 - 1 ΑΟ Ελευθερών

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 11/11 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 11/11 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βουναίνων 11/11 15:00 ΑΕ Βουναίνων 3 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 11/11 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Νεάπολης Β' 11/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας 1 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 11/11 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ελευθερών 11/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών 2 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αβέρωφ 11/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 1 Προοδευτική Ανάβρας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 17/11 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 17/11 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Νέας Πολιτείας 17/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Μελισσοχωρίου 17/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 - 2 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μαυροβουνίου 17/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 17/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 17/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 17/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 7 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 25/11 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 4 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 25/11 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 25/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας 0 - 5 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 25/11 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ελευθερών 25/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ανάβρας 25/11 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 1 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αβέρωφ 25/11 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 25/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γαλήνης 01/12 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 2 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Βουναίνων 01/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 01/12 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 01/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νέας Πολιτείας 01/12 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 2 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 01/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μαυροβουνίου 01/12 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 01/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 09/12 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 09/12 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 4 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Ελευθερών 09/12 15:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 2 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ανάβρας 09/12 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 4 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αβέρωφ 09/12 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 7 - 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 09/12 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 09/12 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 09/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 15/12 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 15/12 15:00 Νεάπολη Λάρισας 1 - 3 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 15/12 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 0 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Βουναίνων 15/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων 2 - 2 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 15/12 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 4 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 15/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 3 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 15/12 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 3 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 15/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 2 ΑΟ Μαυροβουνίου

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 19/01 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Ανάβρας 19/01 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 4 - 2 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Αβέρωφ 19/01 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 19/01 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 19/01 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μαυροβουνίου 19/01 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μελισσοχωρίου 19/01 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 24/01 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ανάβρας 27/01 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 0 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Ελευθερών 27/01 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 4 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 27/01 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 27/01 15:00 Νεάπολη Λάρισας 1 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 27/01 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 5 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων 27/01 15:00 ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 27/01 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 27/01 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 02/02 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 02/02 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 02/02 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 02/02 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 02/02 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Νέας Πολιτείας 02/02 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 02/02 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 03/02 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 4 - 0 Προοδευτική Ανάβρας

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 10/02 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αβέρωφ 10/02 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ανάβρας 10/02 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 4 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ελευθερών 10/02 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 10/02 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 10/02 15:00 Νεάπολη Λάρισας 2 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 10/02 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 3 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 10/02 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 7 ΑΕ Βουναίνων

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 16/02 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 16/02 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μαυροβουνίου 16/02 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 1 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Μελισσοχωρίου 16/02 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 2 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 16/02 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 16/02 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 16/02 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων 16/02 15:00 ΑΕ Βουναίνων 1 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 24/02 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 24/02 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αβέρωφ 24/02 15:00 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ανάβρας 24/02 15:00 Προοδευτική Ανάβρας 2 - 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ελευθερών 24/02 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 24/02 15:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 2 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γαλήνης 24/02 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 24/02 15:30 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 5 ΑΟ Μαυροβουνίου

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 02/03 15:30 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 02/03 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 02/03 15:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 02/03 15:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 02/03 15:30 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 3 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Βουναίνων 02/03 15:30 ΑΕ Βουναίνων 0 - 0 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 02/03 15:30 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 3 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 02/03 15:30 Νεάπολη Λάρισας 3 - 0 Ελπίς Μεσοχωρίου

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 09/03 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 2 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Μαυροβουνίου 09/03 15:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 09/03 15:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 4 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 09/03 15:30 Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 09/03 15:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αβέρωφ 09/03 15:30 ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αγιάς 09/03 15:30 Προοδευτική Ανάβρας 2 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 09/03 15:30 Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 3 ΑΟ Ελευθερών

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 16/03 15:30 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 16/03 15:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 16/03 15:30 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Βουναίνων 16/03 15:30 ΑΕ Βουναίνων 0 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γαλήνης 16/03 15:30 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ 16/03 15:30 Νεάπολη Λάρισας 0 - 4 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 16/03 15:30 Ελπίς Μεσοχωρίου 2 - 5 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Ελευθερών 16/03 15:30 ΑΟ Ελευθερών 0 - 0 Προοδευτική Ανάβρας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 24/03 15:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Νέας Πολιτείας 24/03 15:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 24/03 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Μαυροβουνίου 24/03 15:30 ΑΟ Μαυροβουνίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 24/03 15:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 24/03 15:30 Παναγροτικός Νίκαιας - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 24/03 15:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αγιάς 24/03 15:30 Προοδευτική Ανάβρας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ελάφου Αγιάς - Προοδευτική Ανάβρας - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ολυμπιακός Αμπελιάς

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Ολυμπιακός Αμπελιάς

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Αγιάς - Προοδευτική Ανάβρας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αγιάς - Προοδευτική Ανάβρας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αστήρ Μελισσοχωρίου

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης - Δήμητρα Γιάννουλης - Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Μαυροβουνίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αγιάς - Προοδευτική Ανάβρας - Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") - Ελπίς Μεσοχωρίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νεάπολης Α΄ - Νεάπολη Λάρισας - ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

To Top