A1 Κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 ΑΕ Βουναίνων 13 5 9 4 1 0 12 3 1 1 0 6 2 3 0 0 6 1 0
2 Παναγροτικός Νίκαιας 12 5 7 4 0 1 11 4 2 0 0 8 1 2 0 1 3 3 0
3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 10 5 2 3 1 1 6 4 2 0 0 2 0 1 1 1 4 4 0
4 Ατρόμητος Βαμβακούς 10 5 6 3 1 1 12 6 1 0 1 3 1 2 1 0 9 5 0
5 Δόξα Ραχούλας 10 5 3 3 1 1 5 2 2 0 1 3 1 1 1 0 2 1 0
6 Δόξα Υπέρειας 10 5 3 3 1 1 10 7 2 0 1 4 5 1 1 0 6 2 0
7 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 8 5 1 2 2 1 5 4 1 1 0 2 1 1 1 1 3 3 0
8 ΑΟ Ελευθερών 8 5 0 2 2 1 4 4 0 1 1 1 3 2 1 0 3 1 0
9 Αστήρ Μελισσοχωρίου 7 5 3 2 1 2 9 6 1 1 1 6 3 1 0 1 3 3 0
10 Αστραπή Ν. Πολιτείας 7 5 0 2 1 2 4 4 1 1 1 3 3 1 0 1 1 1 0
11 Δάφνη Γλαύκης 4 5 -2 1 1 3 6 8 1 1 0 5 1 0 0 3 1 7 0
12 ΑΟ Ναρθακίου 3 5 -7 1 0 4 5 12 0 0 3 3 9 1 0 1 2 3 0
13 Απόλλων Γαλήνης 2016 3 5 -6 1 0 4 4 10 0 0 3 3 9 1 0 1 1 1 0
14 Λαρισαϊκός 3 5 -6 0 3 2 3 9 0 2 1 2 3 0 1 1 1 6 0
15 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 5 -6 1 0 4 1 7 1 0 2 1 2 0 0 2 0 5 0
16 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 5 -7 0 1 4 1 8 0 0 2 0 2 0 1 2 1 6 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 22/09 17:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Ναρθακίου 22/09 17:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 22/09 17:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Καλοχωρίου 22/09 17:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 Λαρισαϊκός
διαιτητές Γλαύκης 22/09 17:00 Δάφνη Γλαύκης 4 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Υπέρειας 22/09 17:00 Δόξα Υπέρειας 1 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Ραχούλας 22/09 17:00 Δόξα Ραχούλας 0 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 22/09 17:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ναρθακίου 28/09 17:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ελευθερών 28/09 17:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βαμβακούς 28/09 17:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 28/09 17:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 28/09 17:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Γαλήνης 28/09 17:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 0 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βουναίνων 28/09 17:00 ΑΕ Βουναίνων 4 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 29/09 17:00 Λαρισαϊκός 1 - 1 Δόξα Υπέρειας

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 05/10 16:30 Δόξα Ραχούλας 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Πλατυκάμπου 06/10 16:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Νέας Πολιτείας 06/10 16:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Γλαύκης 06/10 16:30 Δάφνη Γλαύκης 1 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Υπέρειας 06/10 16:30 Δόξα Υπέρειας 2 - 5 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 06/10 16:30 Παναγροτικός Νίκαιας 5 - 0 Λαρισαϊκός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 06/10 16:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Γαλήνης 06/10 16:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 1 - 4 ΑΕ Βουναίνων

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 12/10 16:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 12/10 16:30 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 0 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Ναρθακίου 12/10 16:30 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 5 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ελευθερών 12/10 16:30 ΑΟ Ελευθερών 1 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βαμβακούς 12/10 16:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 3 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 12/10 16:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 12/10 16:30 Λαρισαϊκός 0 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 12/10 16:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 1 Απόλλων Γαλήνης 2016

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 20/10 16:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 5 - 1 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Υπέρειας 20/10 16:30 Δόξα Υπέρειας 1 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ραχούλας 20/10 16:30 Δόξα Ραχούλας 2 - 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αμυγδαλέας 20/10 16:30 Παναγροτικός Νίκαιας 3 - 1 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 20/10 16:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βουναίνων 20/10 16:30 ΑΕ Βουναίνων 2 - 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Γαλήνης 20/10 16:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 2 - 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 20/10 16:30 Λαρισαϊκός 1 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Υπέρειας 26/10 16:30 Δόξα Υπέρειας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γλαύκης 26/10 16:30 Δάφνη Γλαύκης - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 26/10 16:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 26/10 16:30 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ναρθακίου 26/10 16:30 ΑΟ Ναρθακίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ελευθερών 26/10 16:30 ΑΟ Ελευθερών - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Βαμβακούς 26/10 16:30 Ατρόμητος Βαμβακούς - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 26/10 16:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Λαρισαϊκός

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 03/11 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 03/11 15:30 Παναγροτικός Νίκαιας - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 03/11 15:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βουναίνων 03/11 15:30 ΑΕ Βουναίνων - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γαλήνης 03/11 15:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βρυσιών 03/11 15:30 Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 03/11 15:30 Λαρισαϊκός - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βαμβακούς 03/11 15:30 Ατρόμητος Βαμβακούς - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 09/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ραχούλας 09/11 15:00 Δόξα Ραχούλας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Υπέρειας 09/11 15:00 Δόξα Υπέρειας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γλαύκης 09/11 15:00 Δάφνη Γλαύκης - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Νέας Πολιτείας 09/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 09/11 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Λαρισαϊκός
διαιτητές Ναρθακίου 09/11 15:00 ΑΟ Ναρθακίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ελευθερών 09/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών - Ατρόμητος Βαμβακούς

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 17/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων 17/11 15:00 ΑΕ Βουναίνων - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γαλήνης 17/11 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βρυσιών 17/11 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 17/11 15:00 Λαρισαϊκός - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 17/11 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βαμβακούς 17/11 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Ελευθερών 17/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών - ΑΟ Ναρθακίου

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βουναίνων 23/11 15:00 ΑΕ Βουναίνων - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 23/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 23/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ραχούλας 23/11 15:00 Δόξα Ραχούλας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Υπέρειας 23/11 15:00 Δόξα Υπέρειας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γλαύκης 23/11 15:00 Δάφνη Γλαύκης - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Νέας Πολιτείας 23/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 23/11 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΑΟ Ναρθακίου

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 01/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Βρυσιών 01/12 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 01/12 15:00 Λαρισαϊκός - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 01/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βαμβακούς 01/12 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ελευθερών 01/12 15:00 ΑΟ Ελευθερών - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ναρθακίου 01/12 15:00 ΑΟ Ναρθακίου - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 01/12 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αστραπή Ν. Πολιτείας

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βρυσιών 07/12 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γαλήνης 07/12 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 - Λαρισαϊκός
διαιτητές Βουναίνων 07/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 07/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 07/12 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Ραχούλας 07/12 15:00 Δόξα Ραχούλας - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Υπέρειας 07/12 15:00 Δόξα Υπέρειας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γλαύκης 07/12 15:00 Δάφνη Γλαύκης - Αστραπή Ν. Πολιτείας

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 15/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου - Λαρισαϊκός
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 15/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Βαμβακούς 15/12 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Ελευθερών 15/12 15:00 ΑΟ Ελευθερών - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ναρθακίου 15/12 15:00 ΑΟ Ναρθακίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 15/12 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 15/12 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Γλαύκης 15/12 15:00 Δάφνη Γλαύκης - Δόξα Υπέρειας

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 21/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 21/12 15:00 Λαρισαϊκός - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Βρυσιών 21/12 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γαλήνης 21/12 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Βουναίνων 21/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 21/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 21/12 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Ραχούλας 21/12 15:00 Δόξα Ραχούλας - Δόξα Υπέρειας

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Λαρισαϊκός
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Παναγροτικός Νίκαιας

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βαμβακούς - - Ατρόμητος Βαμβακούς - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βρυσιών - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Γαλήνης - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΑΕ Βουναίνων

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βαμβακούς - - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βρυσιών - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Απόλλων Γαλήνης 2016

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Λαρισαϊκός
διαιτητές Γαλήνης - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Αναγέννηση Φαρσάλων

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βαμβακούς - - Ατρόμητος Βαμβακούς - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Βρυσιών - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Λαρισαϊκός

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Γαλήνης - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βρυσιών - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Λαρισαϊκός
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Βαμβακούς

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Γαλήνης - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βρυσιών - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Βαμβακούς - - Ατρόμητος Βαμβακούς - ΑΟ Ελευθερών

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Λαρισαϊκός
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - ΑΟ Ελευθερών

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γαλήνης - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βρυσιών - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Βαμβακούς - - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γαλήνης - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Βαμβακούς - - Ατρόμητος Βαμβακούς - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δάφνη Γλαύκης

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βρυσιών - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γαλήνης - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Βαμβακούς - - Ατρόμητος Βαμβακούς - Λαρισαϊκός
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Νέας Πολιτείας - - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Δόξα Ραχούλας

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βαμβακούς - - Ατρόμητος Βαμβακούς - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Βρυσιών - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γαλήνης - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - - Παναγροτικός Νίκαιας - Δόξα Ραχούλας

To Top