A1 Κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 49 22 19 15 4 3 37 18 8 2 2 20 12 7 2 1 17 6 0
2 Παναγροτικός Νίκαιας 47 22 23 15 2 5 50 27 8 1 2 31 9 7 1 3 19 18 0
3 Αστραπή Ν. Πολιτείας 44 22 18 13 5 4 44 26 8 2 1 25 11 5 3 3 19 15 0
4 ΑΕ Βουναίνων 42 22 22 11 9 2 43 21 4 6 1 23 12 7 3 1 20 9 0
5 Αστήρ Μελισσοχωρίου 40 22 13 12 4 6 38 25 5 4 2 20 8 7 0 4 18 17 0
6 ΑΟ Ελευθερών 37 22 8 11 4 7 25 17 5 2 5 14 11 6 2 2 11 6 0
7 Δόξα Υπέρειας 35 22 8 11 2 9 39 31 5 1 5 19 18 6 1 4 20 13 0
8 Ατρόμητος Βαμβακούς 32 22 0 9 5 8 32 32 3 3 4 9 12 6 2 4 23 20 0
9 ΑΟ Ναρθακίου 31 22 11 9 4 9 47 36 3 3 5 29 24 6 1 4 18 12 0
10 Δόξα Ραχούλας 29 22 8 8 5 9 39 31 6 0 6 28 15 2 5 3 11 16 0
11 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 28 22 0 7 7 8 22 22 6 1 4 14 10 1 6 4 8 12 0
12 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 23 22 -10 6 5 11 23 33 1 3 6 5 14 5 2 5 18 19 0
13 Λαρισαϊκός 18 22 -17 3 9 10 21 38 2 4 4 8 12 1 5 6 13 26 0
14 Απόλλων Γαλήνης 2016 15 22 -18 3 6 13 16 34 1 3 6 9 18 2 3 7 7 16 0
15 Δάφνη Γλαύκης 12 22 -37 3 3 16 15 52 1 2 9 10 26 2 1 7 5 26 0
16 Αναγέννηση Φαρσάλων 7 22 -48 1 4 17 12 60 0 2 9 3 24 1 2 8 9 36 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 22/09 17:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Ναρθακίου 22/09 17:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 22/09 17:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Καλοχωρίου 22/09 17:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 Λαρισαϊκός
διαιτητές Γλαύκης 22/09 17:00 Δάφνη Γλαύκης 4 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Υπέρειας 22/09 17:00 Δόξα Υπέρειας 1 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Ραχούλας 22/09 17:00 Δόξα Ραχούλας 0 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 22/09 17:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ναρθακίου 28/09 17:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ελευθερών 28/09 17:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βαμβακούς 28/09 17:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 28/09 17:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 28/09 17:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Γαλήνης 28/09 17:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 0 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βουναίνων 28/09 17:00 ΑΕ Βουναίνων 4 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 29/09 17:00 Λαρισαϊκός 1 - 1 Δόξα Υπέρειας

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 05/10 16:30 Δόξα Ραχούλας 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Πλατυκάμπου 06/10 16:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Νέας Πολιτείας 06/10 16:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Γλαύκης 06/10 16:30 Δάφνη Γλαύκης 1 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Υπέρειας 06/10 16:30 Δόξα Υπέρειας 2 - 5 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 06/10 16:30 Παναγροτικός Νίκαιας 5 - 0 Λαρισαϊκός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 06/10 16:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Γαλήνης 06/10 16:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 1 - 4 ΑΕ Βουναίνων

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 12/10 16:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 12/10 16:30 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 1 - 0 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Ναρθακίου 12/10 16:30 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 5 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ελευθερών 12/10 16:30 ΑΟ Ελευθερών 1 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βαμβακούς 12/10 16:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 3 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 12/10 16:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 12/10 16:30 Λαρισαϊκός 0 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 12/10 16:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 1 Απόλλων Γαλήνης 2016

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 20/10 16:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 5 - 1 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Υπέρειας 20/10 16:30 Δόξα Υπέρειας 1 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ραχούλας 20/10 16:30 Δόξα Ραχούλας 2 - 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αμυγδαλέας 20/10 16:30 Παναγροτικός Νίκαιας 3 - 1 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 20/10 16:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βουναίνων 20/10 16:30 ΑΕ Βουναίνων 2 - 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Γαλήνης 20/10 16:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 2 - 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 20/10 16:30 Λαρισαϊκός 1 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Υπέρειας 26/10 16:30 Δόξα Υπέρειας 4 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γλαύκης 26/10 16:30 Δάφνη Γλαύκης 1 - 2 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 26/10 16:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 6 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 26/10 16:30 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ναρθακίου 26/10 16:30 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ελευθερών 26/10 16:30 ΑΟ Ελευθερών 3 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Βαμβακούς 26/10 16:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 26/10 16:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 1 Λαρισαϊκός

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 03/11 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 2 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 03/11 15:30 Παναγροτικός Νίκαιας 4 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 03/11 15:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βουναίνων 03/11 15:30 ΑΕ Βουναίνων 2 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γαλήνης 03/11 15:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 0 - 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 03/11 15:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 0 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 03/11 15:30 Λαρισαϊκός 0 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βαμβακούς 03/11 15:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 09/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ραχούλας 09/11 15:00 Δόξα Ραχούλας 4 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Υπέρειας 09/11 15:00 Δόξα Υπέρειας 3 - 3 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γλαύκης 09/11 15:00 Δάφνη Γλαύκης 0 - 2 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Νέας Πολιτείας 09/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 09/11 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 3 - 3 Λαρισαϊκός
διαιτητές Ναρθακίου 09/11 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 2 - 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ελευθερών 09/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών 2 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 17/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων 17/11 15:00 ΑΕ Βουναίνων 1 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γαλήνης 17/11 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 1 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 17/11 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 17/11 15:00 Λαρισαϊκός 2 - 1 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 17/11 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βαμβακούς 17/11 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 0 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Ελευθερών 17/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών 2 - 1 ΑΟ Ναρθακίου

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βουναίνων 23/11 15:00 ΑΕ Βουναίνων 3 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 23/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 23/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 6 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ραχούλας 23/11 15:00 Δόξα Ραχούλας 3 - 0 Λαρισαϊκός
διαιτητές Υπέρειας 23/11 15:00 Δόξα Υπέρειας 2 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γλαύκης 23/11 15:00 Δάφνη Γλαύκης 1 - 4 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 23/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 23/11 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 3 ΑΟ Ναρθακίου

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 30/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 1 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 01/12 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 3 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 01/12 15:00 Λαρισαϊκός 1 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 01/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βαμβακούς 01/12 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ελευθερών 01/12 15:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 0 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ναρθακίου 01/12 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 6 - 0 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 01/12 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 07/12 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 4 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γαλήνης 07/12 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 1 - 1 Λαρισαϊκός
διαιτητές Βουναίνων 07/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων 1 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 07/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 07/12 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Ραχούλας 07/12 15:00 Δόξα Ραχούλας 0 - 3 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Υπέρειας 07/12 15:00 Δόξα Υπέρειας 0 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γλαύκης 07/12 15:00 Δάφνη Γλαύκης 0 - 5 Αστραπή Ν. Πολιτείας

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 21/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 0 Λαρισαϊκός
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 21/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Βαμβακούς 21/12 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Ελευθερών 21/12 15:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 2 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ναρθακίου 21/12 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 2 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 21/12 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ραχούλας 21/12 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 3 - 2 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Γλαύκης 21/12 15:00 Δάφνη Γλαύκης 0 - 3 Δόξα Υπέρειας

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 05/01 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 05/01 15:00 Λαρισαϊκός 1 - 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 05/01 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γαλήνης 05/01 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 0 - 2 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Βουναίνων 05/01 15:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 05/01 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 05/01 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 4 - 0 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Ραχούλας 05/01 15:00 Δόξα Ραχούλας 2 - 4 Δόξα Υπέρειας

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 11/01 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Ελευθερών 11/01 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ναρθακίου 11/01 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 3 - 1 Λαρισαϊκός
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 11/01 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Νέας Πολιτείας 11/01 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Γλαύκης 11/01 15:00 Δάφνη Γλαύκης 0 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Υπέρειας 11/01 15:00 Δόξα Υπέρειας 1 - 3 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ραχούλας 11/01 15:00 Δόξα Ραχούλας 1 - 2 Παναγροτικός Νίκαιας

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών 19/01 15:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βαμβακούς 19/01 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 4 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 19/01 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 19/01 15:00 Λαρισαϊκός 1 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 19/01 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 0 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Γαλήνης 19/01 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 1 - 3 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Βουναίνων 19/01 15:00 ΑΕ Βουναίνων 4 - 0 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 19/01 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 25/01 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 4 - 0 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 25/01 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 0 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νέας Πολιτείας 25/01 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Γλαύκης 25/01 15:00 Δάφνη Γλαύκης 1 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Υπέρειας 25/01 15:00 Δόξα Υπέρειας 3 - 0 Λαρισαϊκός
διαιτητές Ραχούλας 25/01 15:00 Δόξα Ραχούλας 7 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 25/01 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 25/01 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 2 ΑΕ Βουναίνων

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 02/02 15:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ναρθακίου 02/02 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 3 - 4 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ελευθερών 02/02 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 1 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βαμβακούς 02/02 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 02/02 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 02/02 15:00 Λαρισαϊκός 0 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 02/02 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 5 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων 02/02 15:00 ΑΕ Βουναίνων 1 - 1 Απόλλων Γαλήνης 2016

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου 08/02 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 2 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γλαύκης 08/02 15:00 Δάφνη Γλαύκης 1 - 3 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Υπέρειας 08/02 15:00 Δόξα Υπέρειας 0 - 2 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Ραχούλας 08/02 15:00 Δόξα Ραχούλας 0 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 08/02 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 08/02 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Βουναίνων 08/02 15:00 ΑΕ Βουναίνων 2 - 2 Λαρισαϊκός
διαιτητές Γαλήνης 08/02 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 3 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γλαύκης 16/02 11:00 Δάφνη Γλαύκης 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 16/02 11:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 16/02 11:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 3 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ναρθακίου 16/02 11:00 ΑΟ Ναρθακίου 2 - 4 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ελευθερών 16/02 11:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βαμβακούς 16/02 11:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 2 - 2 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 16/02 11:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 16/02 11:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 4 Λαρισαϊκός

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βουναίνων 22/02 15:00 ΑΕ Βουναίνων 3 - 1 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Πλατυκάμπου 29/02 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ραχούλας 29/02 15:30 Δόξα Ραχούλας 7 - 1 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 29/02 15:30 Παναγροτικός Νίκαιας 3 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 29/02 15:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 5 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γαλήνης 29/02 15:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 0 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 29/02 15:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 29/02 15:30 Λαρισαϊκός 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Υπέρειας 07/03 15:30 Δόξα Υπέρειας 2 - 4 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γλαύκης 07/03 15:30 Δάφνη Γλαύκης 0 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 07/03 15:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 0 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης 07/03 15:30 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 3 - 2 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Ελευθερών 07/03 15:30 ΑΟ Ελευθερών 2 - 0 Λαρισαϊκός
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 07/03 15:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Ραχούλας 08/03 15:30 Δόξα Ραχούλας 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ναρθακίου 08/03 15:30 ΑΟ Ναρθακίου 7 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Γαλήνης - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων - Αναγέννηση Φαρσάλων - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - Λαρισαϊκός - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Βαμβακούς - Ατρόμητος Βαμβακούς - ΑΟ Ελευθερών

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ραχούλας - Δόξα Ραχούλας - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Υπέρειας - Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Γλαύκης - Δάφνη Γλαύκης - Λαρισαϊκός
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Ναρθακίου - ΑΟ Ναρθακίου - ΑΟ Ελευθερών

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γαλήνης - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων - Αναγέννηση Φαρσάλων - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - Λαρισαϊκός - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Βαμβακούς - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ναρθακίου - ΑΟ Ναρθακίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γαλήνης - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ραχούλας - Δόξα Ραχούλας - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Υπέρειας - Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γλαύκης - Δάφνη Γλαύκης - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - Λαρισαϊκός - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Βαμβακούς - Ατρόμητος Βαμβακούς - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ναρθακίου - ΑΟ Ναρθακίου - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δάφνη Γλαύκης

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - Δόξα Ραχούλας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Υπέρειας - Δόξα Υπέρειας - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - Λαρισαϊκός - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων - Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γαλήνης - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Βαμβακούς - Ατρόμητος Βαμβακούς - Λαρισαϊκός
διαιτητές Ελευθερών - ΑΟ Ελευθερών - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ναρθακίου - ΑΟ Ναρθακίου - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Κουκολίτσιος-Μουσιάρης - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Νέας Πολιτείας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γλαύκης - Δάφνη Γλαύκης - Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Υπέρειας - Δόξα Υπέρειας - Δόξα Ραχούλας

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βαμβακούς - Ατρόμητος Βαμβακούς - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - Λαρισαϊκός - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων - Αναγέννηση Φαρσάλων - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Γαλήνης - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βουναίνων - ΑΕ Βουναίνων - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") - Παναγροτικός Νίκαιας - Δόξα Ραχούλας

To Top