A1 Κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Κίσσαβος Συκουρίου 10 4 3 3 1 0 5 2 2 0 0 4 2 1 1 0 1 0 0
2 Απόλλων Γαλήνης 2016 9 4 5 3 0 1 9 4 2 0 0 6 1 1 0 1 3 3 0
3 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 9 4 2 3 0 1 5 3 1 0 0 1 0 2 0 1 4 3 0
4 Αστήρ Μελισσοχωρίου 7 4 4 2 1 1 6 2 1 1 0 2 0 1 0 1 4 2 0
5 Δάφνη Γλαύκης 6 4 1 1 3 0 4 3 1 2 0 4 3 0 1 0 0 0 0
6 Ηρακλής Χάλκης 6 4 -1 2 0 2 4 5 1 0 1 2 3 1 0 1 2 2 0
7 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 6 4 0 2 0 2 4 4 1 0 1 3 3 1 0 1 1 1 0
8 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης 4 4 -1 1 1 2 4 5 1 0 2 4 5 0 1 0 0 0 0
9 Αναγέννηση Καλοχωρίου 3 4 0 1 0 3 5 5 0 0 2 0 2 1 0 1 5 3 0
10 Αναγέννηση Πυργετού 2016 3 4 -4 1 0 3 6 10 1 0 0 4 3 0 0 3 2 7 0
11 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 4 -5 1 0 3 4 9 0 0 2 1 6 1 0 1 3 3 0
12 Χείμαρρος Μαρμαρίνης 3 4 -4 1 0 3 7 11 1 0 1 1 3 0 0 2 6 8 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 04/10 17:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Αιγάνης 04/10 17:00 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης 2 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Καλοχωρίου 04/10 17:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 1 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Γλαύκης 04/10 17:00 Δάφνη Γλαύκης 4 - 3 Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 04/10 17:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 04/10 17:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 3 Απόλλων Γαλήνης 2016

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αιγάνης 10/10 16:30 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης 0 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 10/10 16:30 Ηρακλής Χάλκης 0 - 3 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Μελισσοχωρίου 10/10 16:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 0 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 10/10 16:30 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 1 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μαρμαρίνης 10/10 16:30 Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Πλατυκάμπου 10/10 16:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 3 - 1 Αναγέννηση Πυργετού 2016

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 18/10 16:00 Κίσσαβος Συκουρίου 3 - 2 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Γλαύκης 18/10 16:00 Δάφνη Γλαύκης 0 - 0 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 18/10 16:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 18/10 16:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Πλατυκάμπου 18/10 16:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 3 - 0 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Ραψάνης 18/10 16:00 Αναγέννηση Πυργετού 2016 4 - 3 Χείμαρρος Μαρμαρίνης

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γλαύκης 24/10 16:00 Δάφνη Γλαύκης 0 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Καλοχωρίου 24/10 16:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αιγάνης 24/10 16:00 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης 2 - 3 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 24/10 16:00 Ηρακλής Χάλκης 2 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Μελισσοχωρίου 24/10 16:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 0 Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Μαρμαρίνης 24/10 16:00 Χείμαρρος Μαρμαρίνης 0 - 3 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 31/10 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 31/10 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Πλατυκάμπου 31/10 15:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 - Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Ραψάνης 31/10 15:00 Αναγέννηση Πυργετού 2016 - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Μαρμαρίνης 31/10 15:00 Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 31/10 15:00 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Αστήρ Μελισσοχωρίου

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ 08/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 08/11 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Γλαύκης 08/11 15:00 Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Καλοχωρίου 08/11 15:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Αιγάνης 08/11 15:00 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 08/11 15:00 Ηρακλής Χάλκης - Αστήρ Μελισσοχωρίου

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 14/11 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") 14/11 15:00 Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μαρμαρίνης 14/11 15:00 Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης 14/11 15:00 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Μελισσοχωρίου 14/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 14/11 15:00 Ηρακλής Χάλκης - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") - - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Καλοχωρίου - - Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") - - Ηρακλής Χάλκης - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αιγάνης - - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Καλοχωρίου - - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δάφνη Γλαύκης

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Μαρμαρίνης - - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") - - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δάφνη Γλαύκης

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") - - Ηρακλής Χάλκης - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Αιγάνης - - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Καλοχωρίου - - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") - - Ηρακλής Χάλκης - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Μαρμαρίνης - - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") - - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Καλοχωρίου - - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") - - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Απόλλων Γαλήνης 2016

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλοχωρίου - - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αιγάνης - - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") - - Ηρακλής Χάλκης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Μαρμαρίνης - - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") - - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Καλοχωρίου - - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Αιγάνης - - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") - - Ηρακλής Χάλκης - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") - - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Μαρμαρίνης - - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ηρακλής Χάλκης

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Καλοχωρίου - - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Αιγάνης - - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Ηρακλής Χάλκης

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Μαρμαρίνης - - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") - - Ηρακλής Χάλκης - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Αιγάνης - - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Αναγέννηση Καλοχωρίου

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μαρμαρίνης - - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") - - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") - - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Αναγέννηση Καλοχωρίου

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") - - Ηρακλής Χάλκης - Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Αιγάνης - - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Καλοχωρίου - - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γλαύκης - - Δάφνη Γλαύκης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") - - Κίσσαβος Συκουρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Μαρμαρίνης - - Χείμαρρος Μαρμαρίνης - ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης
διαιτητές Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") - - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Πλατυκάμπου - - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Α΄ - - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας

To Top