A1 Κατηγορία

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 ΑΟ Ελευθερών 10 4 10 3 1 0 11 1 1 0 0 3 1 2 1 0 8 0 0
2 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 7 4 2 2 1 1 7 5 1 1 0 5 3 1 0 1 2 2 0
3 Πελασγιώτις Λάρισας 7 3 3 2 1 0 4 1 1 1 0 2 0 1 0 0 2 1 0
4 Φορτούνα Κουτσοχέρου 7 4 2 2 1 1 8 6 1 1 0 4 3 1 0 1 4 3 0
5 ΑΕ Μάνδρας 2016 6 3 1 2 0 1 6 5 1 0 1 3 4 1 0 0 3 1 0
6 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 6 4 0 2 0 2 8 8 1 0 1 4 5 1 0 1 4 3 0
7 Δόξα Ραχούλας 6 3 6 2 0 1 9 3 1 0 1 6 3 1 0 0 3 0 0
8 ΑΟ Ναρθακίου 5 4 0 1 2 1 6 6 1 0 1 2 2 0 2 0 4 4 0
9 Δόξα Υπέρειας 3 2 1 1 0 1 4 3 0 0 1 1 3 1 0 0 3 0 0
10 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 3 -6 0 1 2 2 8 0 0 0 0 0 0 1 2 2 8 0
11 Ανθούπολη 1 4 -7 0 1 3 6 13 0 1 1 2 6 0 0 2 4 7 0
12 ΑΕ Βουναίνων 0 4 -12 0 0 4 0 12 0 0 3 0 9 0 0 1 0 3 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 04/10 17:00 Δόξα Ραχούλας 0 - 2 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Ακύρωση 04/10 17:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 3 Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Θεσσαλικού 04/10 17:00 Πελασγιώτις Λάρισας 0 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 04/10 17:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 2 Ανθούπολη
διαιτητές Κρήνης 08/11 15:00 Δόξα Υπέρειας - ΑΕ Μάνδρας 2016
διαιτητές Φαρσάλων 08/11 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΟ Ναρθακίου

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται 10/10 16:30 Δόξα Υπέρειας - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Χαλκιάδων 10/10 16:30 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ακύρωση 10/10 16:30 ΑΕ Μάνδρας 2016 3 - 0 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ναρθακίου 10/10 16:30 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 2 Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Κουτσοχέρου 10/10 16:30 Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ανθούπολης 10/10 16:30 Ανθούπολη 0 - 4 ΑΟ Ελευθερών

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 17/10 16:00 Δόξα Ραχούλας 6 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ακύρωση 17/10 16:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 3 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Θεσσαλικού 17/10 16:00 Πελασγιώτις Λάρισας 2 - 0 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 17/10 16:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 3 ΑΕ Μάνδρας 2016
διαιτητές Ανθούπολης 17/10 16:00 Ανθούπολη 2 - 2 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Ελευθερών 17/10 16:00 ΑΟ Ελευθερών 3 - 1 Φορτούνα Κουτσοχέρου

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ακύρωση 24/10 16:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 3 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Αναβάλλεται 24/10 16:00 Αναγέννηση Φαρσάλων - Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Κρήνης 24/10 16:00 Δόξα Υπέρειας 1 - 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Χαλκιάδων 24/10 16:00 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 4 - 2 Ανθούπολη
διαιτητές Μάνδρας 24/10 16:00 ΑΕ Μάνδρας 2016 0 - 4 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Κουτσοχέρου 24/10 16:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 - 2 ΑΟ Ναρθακίου

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 01/11 15:00 Δόξα Ραχούλας - Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Ακύρωση 01/11 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ανθούπολης 01/11 15:00 Ανθούπολη - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ελευθερών 01/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Κουτσοχέρου 01/11 15:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Ναρθακίου 01/11 15:00 ΑΟ Ναρθακίου - ΑΕ Μάνδρας 2016

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 15/11 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Θεσσαλικού 15/11 15:00 Πελασγιώτις Λάρισας - Ανθούπολη
διαιτητές Ακύρωση 15/11 15:00 ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Φαρσάλων 15/11 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων - Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Κρήνης 15/11 15:00 Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Χαλκιάδων 15/11 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - ΑΕ Μάνδρας 2016

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 21/11 15:00 Δόξα Ραχούλας - Ανθούπολη
διαιτητές Ελευθερών 21/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Κουτσοχέρου 21/11 15:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου - Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Ακύρωση 21/11 15:00 ΑΟ Ναρθακίου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Μάνδρας 21/11 15:00 ΑΕ Μάνδρας 2016 - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Χαλκιάδων 21/11 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δόξα Υπέρειας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις Λάρισας - ΑΕ Μάνδρας 2016
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Φαρσάλων - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Υπέρειας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μάνδρας - - ΑΕ Μάνδρας 2016 - Ανθούπολη
διαιτητές Χαλκιάδων - - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Φαρσάλων - - Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΕ Βουναίνων

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Κουτσοχέρου - - Φορτούνα Κουτσοχέρου - ΑΕ Μάνδρας 2016
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις Λάρισας - ΑΕ Βουναίνων

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μάνδρας - - ΑΕ Μάνδρας 2016 - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Χαλκιάδων - - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Φαρσάλων - - Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Ανθούπολη
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Χαλκιάδων - - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Μάνδρας - - ΑΕ Μάνδρας 2016 - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Κουτσοχέρου - - Φορτούνα Κουτσοχέρου - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ναρθακίου 04/10 17:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Φαρσάλων - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - ΑΕ Μάνδρας 2016
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις Λάρισας - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Ανθούπολη

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαρσάλων - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Χαλκιάδων - - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Μάνδρας - - ΑΕ Μάνδρας 2016 - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Ανθούπολη
διαιτητές Κουτσοχέρου - - Φορτούνα Κουτσοχέρου - ΑΟ Ελευθερών

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις Λάρισας - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - ΑΕ Μάνδρας 2016
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Φορτούνα Κουτσοχέρου

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις Λάρισας - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Φαρσάλων - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Ανθούπολη
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Χαλκιάδων - - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Μάνδρας - - ΑΕ Μάνδρας 2016 - ΑΟ Ναρθακίου

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Κουτσοχέρου - - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Μάνδρας - - ΑΕ Μάνδρας 2016 - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις Λάρισας - Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Φαρσάλων - - Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΕ Μάνδρας 2016

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Κουτσοχέρου - - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Ανθούπολη
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μάνδρας - - ΑΕ Μάνδρας 2016 - Πελασγιώτις Λάρισας
διαιτητές Χαλκιάδων - - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Φαρσάλων

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουτσοχέρου - - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - ΑΕ Μάνδρας 2016
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Θεσσαλικού - - Πελασγιώτις Λάρισας - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Αναγέννηση Φαρσάλων

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Μάνδρας - - ΑΕ Μάνδρας 2016 - Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Χαλκιάδων - - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Υπέρειας - - Δόξα Υπέρειας - Ανθούπολη
διαιτητές Φαρσάλων - - Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Βουναίνων - - ΑΕ Βουναίνων - Πελασγιώτις Λάρισας

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας - - Δόξα Ραχούλας - ΑΕ Μάνδρας 2016
διαιτητές Ναρθακίου - - ΑΟ Ναρθακίου - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Κουτσοχέρου - - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ελευθερών - - ΑΟ Ελευθερών - Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ανθούπολης - - Ανθούπολη - ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων - - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Πελασγιώτις Λάρισας

To Top