Κ-13

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Ηρακλής Λάρισας 27 9 22 9 0 0 28 6 4 0 0 14 3 5 0 0 14 3 0
2 Αβέρωφ Λάρισας (1) 16 9 1 5 1 3 15 14 3 1 1 7 3 2 0 2 8 11 0
3 Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 16 9 15 5 1 3 25 10 3 0 2 17 5 2 1 1 8 5 0
4 Ολύμπικ Ακαδημία (2) 12 9 6 4 0 5 18 12 2 0 2 8 6 2 0 3 10 6 0
5 ΑΕ Λάρισας 9 9 -4 3 0 6 23 27 2 0 3 14 13 1 0 3 9 14 0
6 Μπαράζ Πηνειός 0 9 -40 0 0 9 2 42 0 0 4 2 19 0 0 5 0 23 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 19/10 09:30 Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 6 - 1 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 19/10 12:00 Μπαράζ Πηνειός 1 - 6 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Αβέρωφ 19/10 12:00 Αβέρωφ Λάρισας (1) 1 - 0 Ολύμπικ Ακαδημία (2)

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 02/11 10:00 Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)
διαιτητές Angel Park (πρώην Athletic Hall) 02/11 10:00 ΑΕ Λάρισας 1 - 4 Αβέρωφ Λάρισας (1)
διαιτητές Olympic Park 02/11 12:00 Ολύμπικ Ακαδημία (2) 2 - 0 Μπαράζ Πηνειός

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Angel Park (πρώην Athletic Hall) 16/11 09:00 ΑΕ Λάρισας 6 - 0 Μπαράζ Πηνειός
διαιτητές Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 16/11 10:00 Ηρακλής Λάρισας 1 - 0 Ολύμπικ Ακαδημία (2)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 16/11 11:30 Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 6 - 1 Αβέρωφ Λάρισας (1)

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 30/11 10:00 Ολύμπικ Ακαδημία (2) 5 - 2 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 30/11 10:00 Μπαράζ Πηνειός 1 - 3 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)
διαιτητές Αβέρωφ 01/12 11:00 Αβέρωφ Λάρισας (1) 0 - 1 Ηρακλής Λάρισας

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Angel Park (πρώην Athletic Hall) 21/12 12:00 Αβέρωφ Λάρισας (1) 3 - 0 Μπαράζ Πηνειός
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 22/12 10:00 Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 0 - 1 Ολύμπικ Ακαδημία (2)
διαιτητές Angel Park (πρώην Athletic Hall) 04/01 10:00 ΑΕ Λάρισας 1 - 2 Ηρακλής Λάρισας

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Angel Park (πρώην Athletic Hall) 18/01 10:00 ΑΕ Λάρισας 2 - 4 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)
διαιτητές Olympic Park 18/01 10:00 Ολύμπικ Ακαδημία (2) 0 - 1 Αβέρωφ Λάρισας (1)
διαιτητές Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 18/01 13:00 Ηρακλής Λάρισας 7 - 0 Μπαράζ Πηνειός

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αβέρωφ 01/02 11:30 Αβέρωφ Λάρισας (1) 3 - 2 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Olympic Park 02/02 11:00 Μπαράζ Πηνειός 0 - 6 Ολύμπικ Ακαδημία (2)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 08/02 13:00 Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Olympic Park 15/02 12:00 Ολύμπικ Ακαδημία (2) 1 - 3 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 15/02 12:00 Μπαράζ Πηνειός 0 - 4 ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αβέρωφ 16/02 11:30 Αβέρωφ Λάρισας (1) 0 - 0 Ατρόμητοι-Θύελλα (1)

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Angel Park (πρώην Athletic Hall) 07/03 10:00 ΑΕ Λάρισας 4 - 3 Ολύμπικ Ακαδημία (2)
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 07/03 11:30 Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 5 - 0 Μπαράζ Πηνειός
διαιτητές Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) 07/03 13:00 Ηρακλής Λάρισας 4 - 2 Αβέρωφ Λάρισας (1)

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αλάνα (οδός ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) - Ηρακλής Λάρισας - ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Olympic Park - Ολύμπικ Ακαδημία (2) - Ατρόμητοι-Θύελλα (1)
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ - Μπαράζ Πηνειός - Αβέρωφ Λάρισας (1)

To Top