Κ-16

Βαθμολογια

      ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ- Ν Ι Η Γ+ Γ-
1 Αμπελόκηποι 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Απόλλων Λάρισας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ατρόμητοι-Θύελλα 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Λαρισαϊκός 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Νίκη Μιχαήλ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Όλυμπος Γόννων 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Πελασγιώτις 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 10:00 Απόλλων Λάρισας - Πελασγιώτις
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 10:00 Ατρόμητοι-Θύελλα - Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 10:00 Νίκη Μιχαήλ - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς
διαιτητές Αναβάλλεται 31/10 10:00 Λαρισαϊκός - Αμπελόκηποι

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Πελασγιώτις - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Γόννων - - Όλυμπος Γόννων - Λαρισαϊκός
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φιλιππούπολης - - Απόλλων Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Πελασγιώτις
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς - Όλυμπος Γόννων

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - - Νίκη Μιχαήλ - Αμπελόκηποι
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Πελασγιώτις - Όλυμπος Γόννων

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φιλιππούπολης - - Απόλλων Λάρισας - Αμπελόκηποι
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς - Λαρισαϊκός
διαιτητές Γόννων - - Όλυμπος Γόννων - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Πελασγιώτις - Ατρόμητοι-Θύελλα

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Πελασγιώτις
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - - Νίκη Μιχαήλ - Ατρόμητοι-Θύελλα

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γόννων - - Όλυμπος Γόννων - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Πελασγιώτις - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Αμπελόκηποι
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - - Νίκη Μιχαήλ - Λαρισαϊκός

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Πελασγιώτις - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Γόννων - - Όλυμπος Γόννων - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Λαρισαϊκός

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φιλιππούπολης - - Απόλλων Λάρισας - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - - Νίκη Μιχαήλ - Πελασγιώτις
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς - Αμπελόκηποι

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - - Νίκη Μιχαήλ - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Λαρισαϊκός
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Πελασγιώτις - Αμπελόκηποι
διαιτητές Γόννων - - Όλυμπος Γόννων - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φιλιππούπολης - - Απόλλων Λάρισας - Λαρισαϊκός
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Γόννων - - Όλυμπος Γόννων - Πελασγιώτις

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) - - Νίκη Μιχαήλ - Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Πελασγιώτις

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φιλιππούπολης - - Απόλλων Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς
διαιτητές Γόννων - - Όλυμπος Γόννων - Αμπελόκηποι
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί - - Πελασγιώτις - Λαρισαϊκός
διαιτητές Club Βουτυρίτσα - - Ατρόμητοι-Θύελλα - Νίκη Μιχαήλ

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΕΛΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φιλιππούπολης - - Απόλλων Λάρισας - Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Μελισσοχωρίου - - Αστήρ Μελισσοχωρίου / Ακαδημία Αγιάς - Πελασγιώτις
διαιτητές Αμπελοκήπων - - Αμπελόκηποι - Ατρόμητοι-Θύελλα
διαιτητές Βιολογικού Νέας Σμύρνης - - Λαρισαϊκός - Νίκη Μιχαήλ

To Top