Κ-12
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | Αμπελόκηποι | 26 | 12 | 20 | 8 | 2 | 2 | 39 | 19 | 4 | 0 | 2 | 21 | 12 | 4 | 2 | 0 | 18 | 7 | 0 | ||||
2 | Απόλλων Λάρισας (2) | 24 | 12 | 12 | 8 | 0 | 4 | 39 | 27 | 4 | 0 | 2 | 16 | 13 | 4 | 0 | 2 | 23 | 14 | 0 | ||||
3 | Οι Ατρόμητοι (2) | 23 | 12 | 11 | 7 | 2 | 3 | 34 | 23 | 3 | 2 | 1 | 16 | 10 | 4 | 0 | 2 | 18 | 13 | 0 | ||||
4 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | 21 | 12 | 18 | 7 | 0 | 5 | 49 | 31 | 3 | 0 | 3 | 23 | 19 | 4 | 0 | 2 | 26 | 12 | 0 | ||||
5 | ΑΕ Λάρισας (2) | 18 | 12 | 2 | 6 | 0 | 6 | 37 | 35 | 3 | 0 | 3 | 18 | 17 | 3 | 0 | 3 | 19 | 18 | 0 | ||||
6 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | 8 | 12 | -23 | 2 | 2 | 8 | 22 | 45 | 1 | 1 | 4 | 9 | 23 | 1 | 1 | 4 | 13 | 22 | 0 | ||||
7 | Νεάπολη Λάρισας | 3 | 12 | -40 | 1 | 0 | 11 | 14 | 54 | 0 | 0 | 6 | 7 | 30 | 1 | 0 | 5 | 7 | 24 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
1η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αμπελοκήπων | 03/02 | 12:30 | Αμπελόκηποι | 7 - 0 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | ||||||
Club Βουτυρίτσα | 16/03 | 13:00 | Οι Ατρόμητοι (2) | 5 - 0 | Νεάπολη Λάρισας | ||||||
Footballand (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) | 31/03 | 11:00 | Απόλλων Λάρισας (2) | 6 - 3 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Αστραπή Ν. Πολιτείας (2)- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 18/11 | 11:00 | ΑΕ Λάρισας (2) | 0 - 5 | Αμπελόκηποι | ||||||
Olympic Park | 18/11 | 12:00 | Νεάπολη Λάρισας | 2 - 4 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | ||||||
Olympic Park | 18/11 | 14:00 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | 3 - 4 | Απόλλων Λάρισας (2) | ||||||
Οι Ατρόμητοι (2)- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 02/12 | 10:00 | Οι Ατρόμητοι (2) | 1 - 0 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 02/12 | 11:00 | Νεάπολη Λάρισας | 0 - 5 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Αμπελοκήπων | 02/12 | 12:00 | Απόλλων Λάρισας (2) | 2 - 4 | Αμπελόκηποι | ||||||
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2)- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 16/12 | 11:30 | Οι Ατρόμητοι (2) | 3 - 4 | Απόλλων Λάρισας (2) | ||||||
Olympic Park | 23/12 | 12:30 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | 6 - 4 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | ||||||
Αμπελοκήπων | 30/03 | 12:00 | Αμπελόκηποι | 4 - 0 | Νεάπολη Λάρισας | ||||||
ΑΕ Λάρισας (2)- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Football park 442 | 13/01 | 10:00 | ΑΕ Λάρισας (2) | 1 - 2 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | ||||||
Olympic Park | 13/01 | 13:30 | Απόλλων Λάρισας (2) | 2 - 0 | Νεάπολη Λάρισας | ||||||
Olympic Park | 14/01 | 11:15 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | 0 - 3 | Οι Ατρόμητοι (2) | ||||||
Αμπελόκηποι- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 27/01 | 10:00 | Οι Ατρόμητοι (2) | 3 - 2 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Αμπελοκήπων | 27/01 | 12:30 | Αμπελόκηποι | 2 - 5 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | ||||||
Olympic Park | 28/01 | 10:00 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | 5 - 4 | Απόλλων Λάρισας (2) | ||||||
Νεάπολη Λάρισας- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Olympic Park | 10/02 | 09:30 | ΑΕ Λάρισας (2) | 3 - 2 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | ||||||
Αμπελοκήπων | 11/02 | 12:30 | Αμπελόκηποι | 5 - 1 | Οι Ατρόμητοι (2) | ||||||
DA LUZ | 17/02 | 14:00 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | 7 - 3 | Νεάπολη Λάρισας | ||||||
Απόλλων Λάρισας (2)- ρεπό |
8η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Olympic Park | 24/02 | 12:00 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | 1 - 1 | Αμπελόκηποι | ||||||
Φιλιππούπολης | 24/02 | 12:30 | ΑΕ Λάρισας (2) | 3 - 1 | Απόλλων Λάρισας (2) | ||||||
Νεάπολης Β' | 13/04 | 12:00 | Νεάπολη Λάρισας | 0 - 5 | Οι Ατρόμητοι (2) | ||||||
Αστραπή Ν. Πολιτείας (2)- ρεπό |
9η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Football park 442 | 09/03 | 11:30 | Απόλλων Λάρισας (2) | 4 - 3 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | ||||||
Αμπελοκήπων | 09/03 | 12:30 | Αμπελόκηποι | 3 - 1 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Olympic Park | 30/04 | 18:00 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | 0 - 3 | Νεάπολη Λάρισας | ||||||
Οι Ατρόμητοι (2)- ρεπό |
10η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Footballand (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) | 23/03 | 09:30 | ΑΕ Λάρισας (2) | 6 - 1 | Νεάπολη Λάρισας | ||||||
Αμπελοκήπων | 23/03 | 12:30 | Αμπελόκηποι | 0 - 5 | Απόλλων Λάρισας (2) | ||||||
Βοηθ. Νέας Πολιτείας | 24/03 | 11:00 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | 3 - 1 | Οι Ατρόμητοι (2) | ||||||
Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2)- ρεπό |
11η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Olympic Park | 06/04 | 09:15 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | 0 - 8 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | ||||||
Φιλιππούπολης | 06/04 | 09:30 | Απόλλων Λάρισας (2) | 0 - 2 | Οι Ατρόμητοι (2) | ||||||
Νεάπολης Β' | 06/04 | 11:30 | Νεάπολη Λάρισας | 1 - 3 | Αμπελόκηποι | ||||||
ΑΕ Λάρισας (2)- ρεπό |
12η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Footballand (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) | 21/04 | 12:45 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | 3 - 4 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Φιλιππούπολης | 27/04 | 13:30 | Νεάπολη Λάρισας | 0 - 5 | Απόλλων Λάρισας (2) | ||||||
Club Βουτυρίτσα | 29/04 | 17:00 | Οι Ατρόμητοι (2) | 2 - 2 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | ||||||
Αμπελόκηποι- ρεπό |
13η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Βοηθ. Νέας Πολιτείας | 11/05 | 12:30 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | 1 - 3 | Αμπελόκηποι | ||||||
Footballand (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) | 12/05 | 12:00 | ΑΕ Λάρισας (2) | 5 - 6 | Οι Ατρόμητοι (2) | ||||||
Φιλιππούπολης | 12/05 | 13:30 | Απόλλων Λάρισας (2) | 2 - 1 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | ||||||
Νεάπολη Λάρισας- ρεπό |
14η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 14/05 | 16:00 | Οι Ατρόμητοι (2) | 2 - 2 | Αμπελόκηποι | ||||||
DA LUZ | 14/05 | 16:15 | Νεάπολη Λάρισας | 4 - 8 | Αστραπή Ν. Πολιτείας (2) | ||||||
Olympic Park | 14/05 | 17:30 | Πρότυπη Ακαδημία Ποδ. (2) | 3 - 4 | ΑΕ Λάρισας (2) | ||||||
Απόλλων Λάρισας (2)- ρεπό |
To Top