Κ-16
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 31 | 11 | 28 | 10 | 1 | 0 | 33 | 5 | 4 | 1 | 0 | 23 | 3 | 6 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | ||||
2 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 30 | 13 | 28 | 10 | 0 | 3 | 39 | 11 | 5 | 0 | 2 | 30 | 7 | 5 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | ||||
3 | Πελασγιώτις | 23 | 11 | 16 | 7 | 2 | 2 | 27 | 11 | 4 | 0 | 1 | 11 | 4 | 3 | 2 | 1 | 16 | 7 | 0 | ||||
4 | ΑΕ Λάρισας | 22 | 10 | 19 | 7 | 1 | 2 | 27 | 8 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | 5 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | ||||
5 | Αμπελόκηποι | 7 | 12 | -33 | 2 | 1 | 9 | 10 | 43 | 1 | 1 | 4 | 3 | 18 | 1 | 0 | 5 | 7 | 25 | 0 | ||||
6 | Αβέρωφ Λάρισας | 6 | 11 | -17 | 2 | 0 | 9 | 7 | 24 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | 0 | 0 | 5 | 2 | 16 | 0 | ||||
7 | Δωτιέας Αγιάς | 6 | 12 | -8 | 3 | 2 | 7 | 9 | 17 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | 5 | ||||
8 | Ανθούπολη | 4 | 12 | -33 | 1 | 1 | 10 | 9 | 42 | 1 | 1 | 4 | 5 | 15 | 0 | 0 | 6 | 4 | 27 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
1η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αμπελοκήπων | 20/12 | 15:30 | Αμπελόκηποι | 2 - 1 | Ανθούπολη | ||||||
Αετολόφου Αγιάς | 23/12 | 15:00 | Δωτιέας Αγιάς | 0 - 2 | Πελασγιώτις | ||||||
Κοιλάδας | 27/03 | 16:00 | ΑΕ Λάρισας | 1 - 3 | Ηρακλής Λάρισας (1) | ||||||
Club Βουτυρίτσα | 30/03 | 09:30 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 8 - 0 | Αβέρωφ Λάρισας |
2η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 18/11 | 09:45 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 0 - 3 | ΑΕ Λάρισας | ||||||
Αβέρωφ | 18/11 | 10:00 | Αβέρωφ Λάρισας | 1 - 3 | Δωτιέας Αγιάς | ||||||
Κοιλάδας | 19/11 | 09:30 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 8 - 0 | Αμπελόκηποι | ||||||
Μελίας | 19/11 | 10:00 | Πελασγιώτις | 5 - 1 | Ανθούπολη |
3η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Μελίας | 02/12 | 10:00 | Πελασγιώτις | 1 - 2 | Ηρακλής Λάρισας (1) | ||||||
Αγιάς | 02/12 | 10:30 | Δωτιέας Αγιάς | 0 - 2 | Ατρόμητοι-Θύελλα | ||||||
Ανθούπολης | 03/12 | 09:30 | Ανθούπολη | 3 - 1 | Αβέρωφ Λάρισας | ||||||
Αμπελοκήπων | 08/05 | 16:30 | ΑΕ Λάρισας | 4 - 2 | Αμπελόκηποι |
4η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 16/12 | 09:30 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 8 - 0 | Ανθούπολη | ||||||
Κοιλάδας | 16/12 | 10:00 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 3 - 1 | Αβέρωφ Λάρισας | ||||||
Αετολόφου Αγιάς | 17/12 | 10:00 | Δωτιέας Αγιάς | 0 - 2 | ΑΕ Λάρισας | ||||||
Αμπελοκήπων | 06/04 | 09:30 | Αμπελόκηποι | 0 - 6 | Πελασγιώτις |
5η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Βιολογικού Νέας Σμύρνης | 13/01 | 11:00 | Ανθούπολη | 0 - 0 | Δωτιέας Αγιάς | ||||||
Αβέρωφ | 14/01 | 10:00 | Αβέρωφ Λάρισας | 3 - 0 | Αμπελόκηποι | ||||||
Κοιλάδας | 14/01 | 10:00 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 4 - 0 | Ατρόμητοι-Θύελλα | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 25/01 | 15:45 | ΑΕ Λάρισας | 1 - 1 | Πελασγιώτις |
6η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Βιολογικού Νέας Σμύρνης | 27/01 | 09:30 | Ανθούπολη | 0 - 6 | ΑΕ Λάρισας | ||||||
Αμπελοκήπων | 27/01 | 09:30 | Αμπελόκηποι | 0 - 2 | Ατρόμητοι-Θύελλα | ||||||
Αγιάς | 27/01 | 10:00 | Δωτιέας Αγιάς | 0 - 2 | Ηρακλής Λάρισας (1) | ||||||
Μελίας | 27/01 | 11:00 | Πελασγιώτις | 1 - 0 | Αβέρωφ Λάρισας |
7η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 10/02 | 09:30 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 4 - 2 | Πελασγιώτις | ||||||
Αβέρωφ | 10/02 | 10:00 | Αβέρωφ Λάρισας | 0 - 2 | ΑΕ Λάρισας | ||||||
Κοιλάδας | 10/02 | 11:30 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 7 - 1 | Ανθούπολη | ||||||
Αμπελοκήπων | 11/02 | 11:00 | Αμπελόκηποι | 1 - 1 | Δωτιέας Αγιάς |
8η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 24/02 | 09:30 | Ανθούπολη | 1 - 3 | Αμπελόκηποι | ||||||
Αβέρωφ | 24/02 | 10:00 | Αβέρωφ Λάρισας | 0 - 2 | Ατρόμητοι-Θύελλα | ||||||
Μελίας | 24/02 | 11:00 | Πελασγιώτις | 2 - 0 | Δωτιέας Αγιάς | ||||||
Κοιλάδας | 16/05 | 16:30 | Ηρακλής Λάρισας (1) | - | ΑΕ Λάρισας |