Κ-15
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 25 | 9 | 37 | 8 | 1 | 0 | 42 | 5 | 3 | 1 | 0 | 26 | 3 | 5 | 0 | 0 | 16 | 2 | 0 | ||||
2 | ΑΕ Λάρισας (1) | 22 | 9 | 25 | 7 | 1 | 1 | 33 | 8 | 3 | 0 | 1 | 16 | 3 | 4 | 1 | 0 | 17 | 5 | 0 | ||||
3 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 18 | 8 | 24 | 6 | 0 | 2 | 37 | 13 | 3 | 0 | 1 | 21 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 9 | 0 | ||||
4 | Αμπελόκηποι | 13 | 10 | -13 | 4 | 1 | 5 | 17 | 30 | 3 | 0 | 3 | 12 | 12 | 1 | 1 | 2 | 5 | 18 | 0 | ||||
5 | Απόλλων Λάρισας | 12 | 9 | 0 | 4 | 0 | 5 | 20 | 20 | 2 | 0 | 3 | 11 | 14 | 2 | 0 | 2 | 9 | 6 | 0 | ||||
6 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | 7 | 10 | -9 | 2 | 1 | 7 | 17 | 26 | 1 | 1 | 3 | 8 | 13 | 1 | 0 | 4 | 9 | 13 | 0 | ||||
7 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | 0 | 11 | -64 | 0 | 0 | 11 | 5 | 69 | 0 | 0 | 5 | 4 | 24 | 0 | 0 | 6 | 1 | 45 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
1η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 11/11 | 09:30 | ΑΕ Λάρισας (1) | 4 - 2 | Ηρακλής Λάρισας (1) | ||||||
Αμπελοκήπων | 11/11 | 10:00 | Αμπελόκηποι | 4 - 3 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | ||||||
Club Βουτυρίτσα | 12/11 | 09:45 | Απόλλων Λάρισας | 6 - 1 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | ||||||
Ατρόμητοι-Θύελλα- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 25/11 | 09:30 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | 0 - 5 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | ||||||
Κοιλάδας | 25/11 | 11:00 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 8 - 0 | Αμπελόκηποι | ||||||
Club Βουτυρίτσα | 25/11 | 14:00 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 3 - 3 | ΑΕ Λάρισας (1) | ||||||
Απόλλων Λάρισας- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 09/12 | 18:00 | Απόλλων Λάρισας | 0 - 3 | Ατρόμητοι-Θύελλα | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 06/03 | 16:00 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | 2 - 5 | Ηρακλής Λάρισας (1) | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 07/03 | 16:30 | ΑΕ Λάρισας (1) | 7 - 0 | Αμπελόκηποι | ||||||
Αστραπή Ν. Πολιτείας- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Club Βουτυρίτσα | 25/01 | 15:30 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 3 - 0 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | ||||||
Αμπελοκήπων | 01/02 | 16:30 | Αμπελόκηποι | 4 - 0 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | ||||||
Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | 10/05 | 16:30 | Απόλλων Λάρισας | 1 - 3 | ΑΕ Λάρισας (1) | ||||||
Ηρακλής Λάρισας (1)- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 03/02 | 12:30 | ΑΕ Λάρισας (1) | 5 - 0 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | ||||||
Βοηθ. Νέας Πολιτείας | 05/02 | 15:30 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | 1 - 3 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Κοιλάδας | 14/02 | 15:30 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 2 - 4 | Ατρόμητοι-Θύελλα | ||||||
Αμπελόκηποι- ρεπό |
6η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Φιλιππούπολης | 17/02 | 10:30 | Απόλλων Λάρισας | 2 - 6 | Ηρακλής Λάρισας (1) | ||||||
Αμπελοκήπων | 17/02 | 11:30 | Αμπελόκηποι | 0 - 3 | Ατρόμητοι-Θύελλα | ||||||
Βοηθ. Νέας Πολιτείας | 17/02 | 12:30 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | 0 - 4 | ΑΕ Λάρισας (1) | ||||||
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας- ρεπό |
7η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κοιλάδας | 02/03 | 10:00 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 4 - 0 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | ||||||
Club Βουτυρίτσα | 02/03 | 10:00 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 17 - 0 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | ||||||
Αμπελοκήπων | 23/04 | 17:30 | Αμπελόκηποι | 2 - 1 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
ΑΕ Λάρισας (1)- ρεπό |
8η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 16/03 | 12:00 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | 1 - 1 | Αμπελόκηποι | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 19/03 | 16:30 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | 0 - 5 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Κοιλάδας | 28/05 | 16:30 | Ηρακλής Λάρισας (1) | - | ΑΕ Λάρισας (1) | ||||||
Ατρόμητοι-Θύελλα- ρεπό |
9η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αμπελοκήπων | 30/03 | 10:00 | Αμπελόκηποι | 1 - 3 | Ηρακλής Λάρισας (1) | ||||||
Βοηθ. Νέας Πολιτείας | 30/03 | 12:30 | Αστραπή Ν. Πολιτείας | 6 - 0 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | ||||||
Ραχούλας | 31/03 | 11:30 | ΑΕ Λάρισας (1) | 0 - 1 | Ατρόμητοι-Θύελλα | ||||||
Απόλλων Λάρισας- ρεπό |
10η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Κοιλάδας | 11/04 | 16:30 | Ηρακλής Λάρισας (1) | 7 - 0 | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | ||||||
Αμπελοκήπων | 11/04 | 17:30 | Αμπελόκηποι | 1 - 2 | ΑΕ Λάρισας (1) | ||||||
Φιλιππούπολης | 25/04 | 16:00 | Ατρόμητοι-Θύελλα | 3 - 0 | Απόλλων Λάρισας | ||||||
Αστραπή Ν. Πολιτείας- ρεπό |