ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29-10-2023 | 15:00 | Αγιάς | Φιλοκτήτης Μελιβοίας | - | Θύελλα Βασιλή | 1 - 0 | |
2 | 05-11-2023 | 15:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Αστραπή Νέας Πολιτείας | 0 - 2 | |
3 | 11-11-2023 | 15:00 | Κουκολίτσιος-Μουσιάρης | Τοξότης Λάρισας | - | Θύελλα Βασιλή | 2 - 1 | |
4 | 19-11-2023 | 15:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Μαχητής Τερψιθέας | 0 - 1 | |
5 | 25-11-2023 | 15:00 | Νέας Πολιτείας | Ομόνοια Λάρισας | - | Θύελλα Βασιλή | 4 - 2 | |
6 | 03-12-2023 | 15:00 | Μελισσοχωρίου | Αστήρ Μελισσοχωρίου | - | Θύελλα Βασιλή | 9 - 0 | |
7 | 09-12-2023 | 15:00 | Βασιλή Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | ΑΟ Ναρθακίου | 2 - 1 | |
8 | 17-12-2023 | 15:00 | Μαρμαρίνης | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | - | Θύελλα Βασιλή | 4 - 2 | |
9 | 07-01-2024 | 15:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | 0 - 4 | |
10 | 13-01-2024 | 15:00 | Γαλήνης | Απόλλων Γαλήνης 2016 | - | Θύελλα Βασιλή | 0 - 1 | |
11 | 21-01-2024 | 15:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Αετός Αετολόφου | 0 - 1 | |
12 | 27-01-2024 | 15:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | ΑΟ Ελευθερών | 0 - 2 | |
13 | 04-02-2024 | 15:00 | Θεσσαλικού | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | - | Θύελλα Βασιλή | 0 - 1 | |
14 | 10-02-2024 | 15:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Φιλοκτήτης Μελιβοίας | 1 - 2 | |
15 | 18-02-2024 | 15:30 | Νέας Πολιτείας | Αστραπή Νέας Πολιτείας | - | Θύελλα Βασιλή | 2 - 1 | |
16 | 25-02-2024 | 15:30 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Τοξότης Λάρισας | 0 - 1 | |
17 | 03-03-2024 | 15:30 | Τερψιθέας | Μαχητής Τερψιθέας | - | Θύελλα Βασιλή | 3 - 0 | |
18 | 10-03-2024 | 15:30 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Ομόνοια Λάρισας | 0 - 3 | |
19 | 23-03-2024 | 16:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Αστήρ Μελισσοχωρίου | 0 - 3 | |
20 | 31-03-2024 | 16:30 | Ναρθακίου | ΑΟ Ναρθακίου | - | Θύελλα Βασιλή | 2 - 0 | |
21 | 07-04-2024 | 16:30 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Χείμαρρος Μαρμαρίνης | 1 - 1 | |
22 | 13-04-2024 | 16:30 | Αβέρωφ | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | - | Θύελλα Βασιλή | 6 - 0 | |
23 | 21-04-2024 | 17:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Απόλλων Γαλήνης 2016 | 3 - 1 | |
24 | 27-04-2024 | 17:00 | Αετολόφου Αγιάς | Αετός Αετολόφου | - | Θύελλα Βασιλή | 2 - 1 | |
25 | 12-05-2024 | 17:00 | Ελευθερών | ΑΟ Ελευθερών | - | Θύελλα Βασιλή | - | |
26 | 18-05-2024 | 17:00 | Αμπελιάς Φαρσάλων | Θύελλα Βασιλή | - | Α.Ε.Σ. Χαραυγή | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | 1995 | ||||
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 1975 | ||||
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ | 1989 | ||||
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 1992 | ||||
ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ | 1995 | ||||
ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1985 | ||||
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | 1992 | ||||
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 2001 | ||||
ΤΣΙΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | ΒΑΙΟΣ | 1981 |