Κ-16
Βαθμολογια
ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ | ΑΓ | ΔΓ | ΣΥΝΟΛΟ | ΕΝΤΟΣ | ΕΚΤΟΣ | ΠΟΙΝΕΣ | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | Ν | Ι | Η | Γ+ | Γ- | ||||||||||
1 | Ανθούπολη | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
2 | Διογένης Λάρισας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
3 | Ηρακλής Λάρισας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
4 | Παναγροτικός Νίκαιας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
5 | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
6 | Πελασγιώτις Λάρισας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
7 | Τοξότης Λάρισας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
ΔΓ:Διαφορά Γκολ Ν:Νίκες Ι:Ισοπαλίες Η:Ήττες Γ+:Γκολ Υπέρ Γ-:Γκολ Κατά | ||||||||||||||||||||||||
Προγραμμα
9η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Angel Park (πρώην Athletic Hall) | 03/03 | 09:30 | Διογένης Λάρισας | 1 - 2 | Τοξότης Λάρισας | ||||||
Ανθούπολης | 03/03 | 10:00 | Ανθούπολη | 2 - 0 | ΠΑΟΛ Αβέρωφ |
10η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ | 10/03 | 10:00 | Διογένης Λάρισας | 0 - 1 | Παναγροτικός Νίκαιας | ||||||
Maracana Πλίτση | 10/03 | 10:00 | Πελασγιώτις Λάρισας | 1 - 2 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 10/03 | 10:00 | Τοξότης Λάρισας | 1 - 1 | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | ||||||
Ανθούπολη- ρεπό |
11η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Ανθούπολης | 24/03 | 09:30 | Ανθούπολη | 3 - 1 | Πελασγιώτις Λάρισας | ||||||
Αβέρωφ | 24/03 | 11:30 | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | 3 - 1 | Διογένης Λάρισας |
12η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Αβέρωφ | 15/04 | 09:00 | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | 3 - 1 | Παναγροτικός Νίκαιας | ||||||
Ελευθερών | 15/04 | 09:00 | Ηρακλής Λάρισας | 1 - 0 | Ανθούπολη |
13η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Γ.Μητσιμπόνα Β΄ | 24/04 | 14:30 | Τοξότης Λάρισας | 1 - 4 | Ηρακλής Λάρισας | ||||||
Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") | 24/04 | 15:30 | Παναγροτικός Νίκαιας | 0 - 3 | Ανθούπολη | ||||||
Maracana Πλίτση | 25/04 | 14:30 | Πελασγιώτις Λάρισας | 3 - 0 | Διογένης Λάρισας | ||||||
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό |
14η Αγωνιστική | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΑΠΟΤΕΛ | ΑΠΟΤΕΛ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ | ||||
Ελευθερών | 28/04 | 09:00 | Ηρακλής Λάρισας | 2 - 0 | Διογένης Λάρισας | ||||||
Αβέρωφ | 03/05 | 15:00 | ΠΑΟΛ Αβέρωφ | 4 - 1 | Πελασγιώτις Λάρισας |
To Top